Jozef Pukalovič a jeho príbeh

Jozef Pukalovič, to je osoba neodmysliteľne spätá s organizáciou maratónu v Bratislave. A my sme sa s ním do hĺbky porozprávali, ako sa k tomu vlastne dostal. Ako sám hovorí, v zásade náhodou. Cez práve začínajúcu právnickú prax a klienta z Rakúska, ktorý s ambíciou organizovať maratón v Bratislave maratón prišiel. A nakoniec ambícia ostala na pleciach Pukalovičovcov.

V podcaste sa okrem iného dozviete, aké boli športové začiatky Jozefa a ako sa formovala jeho futbalová kariéra. Prečo podľa neho bol lepším futbalistom v dorasteneckom veku a ako sa dostal ku štúdiu práva. A tu sa zrazu zjavila náhodná odbočka ku organizácii maratónu, ktorého príbeh v jeho réžii pokračuje. V roku 2018 sa uskutočnil už jeho 13. ročník!

Nakoniec neostalo z pohľadu organizácie športových podujatí len pri maratóne, a ponuka pre športuchtivú verejnosť sa v čase zaujímavým spôsobom rozrástla. Informácie o podujatiach nájdete na webe: BeCool Sport

S Jozefom sme sa dostali aj ku témam fair play, podvádzaniu v športe, významu dobrovoľníkov pre organizáciu športových podujatí, seniorom, športovej zdatnosti detí a rozvoja mládeže.

Prajeme Vám príjemné počúvanie!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

X