Martin Urbaník – „obyčajný človek“

Martin Urbaník je bezpochyby človek, ktorý dokáže pútavo podať príbeh ako on hovorí „obyčajného človeka“, ktorý riadením osudu dospel od kariéry marketingového odborníka až ku organizácii špičkového ultra trailového podujatia.

Vypočujte si podcast s Martinom, ako vyrastal medzi panelákmi v Petržalke a o jeho prvých kontaktoch so športom. O tom, ako ďalej smerovali jeho kroky počas štúdia, pracovného života až ku vlastnému príbehu, ktorý píše cez Štefánik trail a ďalšie počiny, s ktorými je späté jeho meno.

Dozviete sa o tom, že ultra trail je nielen záležitosť bežcov a organizátorov. Že jeho nedeliteľnou súčasťou sú aj dobrovoľníci či paceri. Alebo, že prostredníctvom ultra trailu možno i prispieť ku charite, ktorú treba podľa Martina robiť, nie len o nej hovoriť. V prípade Martina napríklad aj prostredníctvom ultra trailových podujatí Štefánik trail a Ultralanovka.

Toto všetko a mnoho viac prinášame vo vôbec prvej epizóde nášho podcastu Štartovacia čiara. Bude inšpiratívny príbeh Martina Urbaníka motiváciou a štartovacou čiarou aj pre Vás? Veríme, že áno a prajeme Vám príjemné počúvanie!

Ak Vás podcast zaujal, ponúkame prípadne ďalšie zdroje informácií, kde môžete Martina či Štefánik trail sledovať aj ďalej.

Martin Urbaník – osobný blog

Stránky Štefánik trailu

Projekt Ultralanovka

Štefánik trail – Facebook

Martin Urbaník – Instagram

Štefánik trail – Instagram

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

X