Romana Komarňanská

Romana Komarňanská je prvou ženou v našom podcaste! Na druhej strane, je to bežkyňa ako lusk a k tomu i profesionálna bežecká trénerka. Ku športu mala blízko už od detstva, od športovej gymnastiky, cez plávanie a športový aerobik sa dostala postupne až ku behu.

Romana ako bežkyňa má na konte naozaj skvelé časy, na polmaratónskej trati 1:19, maratón zvládla za 2:58. Takže je jasné, že má dostatok praktických skúseností, ktoré dokáže odovzdať.

Okrem skvelých časov a množstva praktických skúseností má Romana za sebou aj štúdium na Fakulte telesnej výchovy a športu a aby toho nebolo málo, vyštudovala i odbor Vedecká výživa ľudí v Nitre na SPU. To všetko sú výborné predpoklady k tomu, aby dokázala kvalitne pripraviť svojich zverencov, začiatočníkov i pokročilých.

V podcaste sme sa venovali behu takpovediac od A po Z, takže ak ste hobík alebo brúsič asfaltu či lesných chodníkov, určite si odnesiete z tejto epizódy svoje. A možno sa na Romanu obrátite i so žiadosťou o trénovanie 🙂

Linky na zdroje spomenuté v podcaste:

Web Romana Komarňanská

Instagram profil

Facebook profil

Diagnostika behu Run3D

Comments (2)
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

X