Slavomír Glesk

Slavomír Glesk je podľa nás renesančný človek. Na nahrávanie podcastu do HubHub coworku prišiel, ako ináč, pešo. A nahrávanie mohlo začať. Možno v inom štýle, ako zvyčajne Slava poznajú ľudia z neformálnej komunikácie či z webu, ale obsahom je to stále Slavo.

V rozhovore sa dozviete, ako začal s behom a ako sa dostal ku organizácii prvého podujatia, ktoré organizuje dodnes. Lazová stovka, na Slavov štýl: „No, videl som na mape okolo Vrbového nejaké značky, tak som si tam nakreslil stovku.“ A táto stovka bude v roku 2019 Tucstovková (pozor, to nie je preklep), to je podľa Slavovho kódu 12. ročník. A Slavov kódex Lazovkového slangu je o mnoho širší. Samozrejme, dostali sme sa aj ku Malokarpatskej vertikále a „rozoberačke“ 100 míľ krajom Malých Karpát.

Svojský bežecký tréning, kamene do ruksaku ako záťaž na dunajskej hrádzi, prechod Slovenska po jeho vlastnej trase vrátane výstupu na Gerlach, to sú len niektoré z výrazných čŕt jeho neortodoxného prístupu. Ale za tým všetkým sa ukrýva to najpodstatnejšie, že to je pre Slava jeho štýl života, jeho neoddeliteľná súčasť. Nie je cieľom, aby ste sa v jeho príbehu našli na 100 percent, ale ako zdroj inšpirácie je skvelým príkladom toho, že najväčšou prekážkou sme si väčšinou my sami.

Odkazy na Slavove projekty:

Lazová stovka

Malokarpatská vertikála

100 míľ krajom Malých Karpát

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

X