Miloš Halečka sa za náš mikrofón v tejto epizóde posadil ako hosť. Dôvodom je fakt, že ste si to sami vyžiadali a základom pre túto skutočnosť bol Milošov dramatický výkonnostný skok v ultra behaní. Je to výsledok jeho systematickej prípravy s trénerom a práve táto téma tvorí nosnú časť nášho rozhovoru.

Okrem toho, ako si všimnete pri počúvaní, ako druhý moderátor sa predstaví náš kamarát Marian Kamendy. Nie je to náhoda a stretneme sa spolu ako moderátori aj v ďalšom období. Vypomôže nám ako záskok počas vysokého pracovného zaťaženia Miloša, ktorý väčšinu času trávi aktuálne na pracovných cestách v zahraničí. Tak nám držte palce, ale myslíme si aj na základe tejto epizódy, že to bude ďalej fungovať na jednotku.

Je veľa toho, o čom by sme sa s Milošom mohli rozprávať. Táto epizóda sama o sebe je časovo veľmi hutná a ani zďaleka sa do nej nezmestilo všetko. Takže sa po novom roku chystáme aj na druhú časť rozhovoru, v ktorej by sme si s Milošom prešli retrospektívu jeho závodnej sezóny v roku 2021 a najmä jej vrchol, teda účasť na UTMB.

To, čo nájdete v tejto epizóde zahŕňa najmä cestu Miloša od skautingu a turistiky ku serióznemu tréningu. Prechádzal počas nej prerodom nielen telesoným, ale aj osobnostným, nakoľko tento je s úspechom veľmi úzko spätý. Nebudeme na tomto mieste prezdádzať detail, najlepšie je pustiť si epizódu a na vlastné uši si vychutnať jej obsah. Myslíme si, že Miloš Halečka má poslucháčovi naozaj čo odovzdať a mnohé myšlienky sú vysoko inšpiratívne až nákazlivé.

Dovoľte nám teda zaželať vám príjemný zážitok pri počúvaní a najmä príjemné sviatky, nech sa vám darí v roku 2022!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

X