Marian Priadka je na ultra scéne pomerne krátko. No i napriek tomu za pár rokov tento mimoriadny talent ukázal, čo sa v ňom skrýva a zvykli sme si u neho na skvelé časy a výsledky na pretekoch doma i v zahraničí. Rodák z Budče dnes žije svoj skromný príbeh v dedinke pri Trnave a s partiou Trail Runners Trnava brázdia lesy Malých Karpát.

Jeho príbeh nebol vždy len o športe. Marian Priadka si odžil aj extrémnejšie obdobia, aspoň tak by ich mohol hodnotiť člen „bežnej“ spoločnosti. Mimo „normálu“ sa túlal po Čechách ako squatter, ani jeho životospráva nebola tá najzodpovednejšia. V tejto epizóde podcastu sa dozviete o tom, ako Majo vymenil jeden extrém a iný. Život na ulici za ultra trail.

V rozhovore vďaka Majovej skromnej povahe nenájdete senzáciu na titulku do bulváru. Je to životný príbeh smerujúci zo šikmej plochy ku športu, vegánstvu, yoge, láske a úcte k prírode a k tomu ako bonus je pretkaný krásnymi športovými úspechmi. Ak tiež náhodou blúdite tmou, aj tento príbeh môže byť pre vás inšpiráciou ku hľadaniu svetielka.

Trailer ku filmu – Cesta na vrchol

Comments (2)
 1. Super chalani
  Veľmi dobre Ste sa počúvate 🙂
  Majo je farebná vlnovečka
  V 2016 roku som hona Čachtickom krváku fotil, ako si drží dredy na dĺžku rúk zarovno ramien hehe
  Musím tú fotku pohľadať 🙂
  Prajem veľa úspechov
  Nech sa darí v behu aj v skvelých rozhovoroch 😉

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

X