Marian Kamendy opäť zavítal ku nám na podcastový pokec do HubHubu. Mnoho z Vás si po jeho prvej návšteve pýtalo väčší detail jeho tréningového procesu. Tak sme ho pre Vás s radosťou nahrali!

V podcaste sme sa zamerali na zimnú a jarnú časť prípravy. Začali sme teda tam, kde sme sa naposledy s Marianom rozlúčili, pri Ultra Punku, záverečnom ultra trail podujatí slovenskej scény.

Rozdiskutovali sme oddychovú fázu po tomto behu, nábeh do novej sezóny, vystavanie bežeckého programu podujatí pre rok 2019 a prispôsobenie tréningu definovaným cieľom. Dostali sme sa i ku doplnkovým zimný športom a ich benefitom. Ak budete hľadať podujatia pre seba, skúste aj našu Termínovku Štartovacej čiary.

Viackrát sme sa v našich podcastoch zamýšľali aj nad témou, či využiť trénera, alebo nie a prečo. Marian Kamendy trénera má a doporučuje využiť jeho služby. Napríklad jeho trénerom je elitný bežec Hayden Hawks a to snáď je zárukou, že to, čo Marian prezentuje, má svoj význam a váhu.

Nech sa páči, započúvajte sa a veríme, že nájdete svoju porciu motivácie a inšpirácie do tréningu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

X