V priestoroch Hub Hub sme sa porozprávali s ďalším hosťom a už čoskoro sa môžete tešiť na ďalšiu epizódu podcastu Štartovacia čiara. Presný ako hodinky, ba dokonca v miernom predstihu, dorazil za náš mikrofón organizátor bratislavského maratónu a ďalších športových podujatí – Jozef Pukalovič.

Prebrali sme toho naozaj dosť a rozhodne sa máte na čo tešiť, aj sme sa pár krát dobre zasmiali. Napríklad nad dinosaurami v dobe sociálnych médií.

Jozefa sme vyspovedali z jeho čias futbalových a plynulo sme prišli k tomu, ako sa cez právnické vzdelanie a začínajúcu prax dostal viac menej náhodou ku organizácii maratónu v Bratislave. Ako to prebiehalo od prvého ročníka až po trinásty v roku 2018, to je často zábavný, no hlavne inšpiratívny príbeh. Ako sa nadšenci bez skúseností porátali s prekážkami, neprajníkmi a svojho sna sa nevzdali. Naopak, ďalej ho rozvíjajú prostredníctvom samotného maratónu a ďalších populárnych športových podujatí na Slovensku.

Došlo aj na ďalšie zaujímavé témy, ako napríklad dobrovoľníctvo, špeciálnu kategóriu dobrovoľníkov seniorov, pravidlá pretekov, ich porušovanie a fair play. A podarilo sa nám pichnúť do osieho hniezda! Chcete vedieť čo to bolo? Tak si nastavte vo svojej aplikácii odber nášho podcastu, alebo si nastavte odber noviniek z našej stránky. ?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

X