Martin Urbaník hosťom podcastu Štartovacia čiara

Vymysleli sme si s Milošom projekt podcastu, ktorému sme dali názov Štartovacia čiara. Má byť inšpiráciou a motiváciou pre poslucháčov, ktorým chceme priniesť silné príbehy zaujímavých ľudí. Naša voľba prvého pána na holenie bola jasná – Martin Urbaník, organizátor Štefánik trailu, ktorý má prsty v rade dalších pekných projektov.

S rozhodnutím robiť podcast došlo na kúpu nádobíčka, ktoré sme si vopred odskúšali. Ale to, čo sme počas skúšky nahrali, neprešlo ani autocenzúrou. Účel to však splnilo a na Martina sme sa prichystali v rámci našich možností čo najzodpovednejšie.

Hosť na pohľadanie

Stretli sme sa v Bratislave, v priestoroch Hub Hub-u a Martin sa od začiatku ukázal sa ako dobrá voľba pre podcastujúcich nováčikov. Veľmi nám pomohol prekonať počiatočný stres z nášho prvého nahrávania. S miernym odstupom času musím priznať, že jeho uvoľnená nálada, chuť porozprávať sa a nakoniec i jeho veľmi pútavý príbeh nám veľmi pomohli. Učíme sa a budeme sa už snáď len zlepšovať!

Martin nám priblížil počas viac ako dvoch hodín rozhovoru ako vyrastal, študoval a ako napredovala jeho profesionálna dráha. Dotkli sme sa mnohých tém, ktorých ambíciou je motivácia a inšpirácia pre Vás, poslucháčov nášho podcastu. Veríme, že pre Vás budú štartovacou čiarou zmeny, sebauvedomenia, zlepšenia kvality Vášho života či zlepšenia toho, čo už dnes robíte. Či je to v športe, profesionálnej kariére alebo v osobnom živote.

Ako správny športovec Martin dorazil na bicykli, trochu zmoknutý v prietrži, ale s dobrou náladou (zahriali sme ho aspoň kávičkou). Aj sme sa v tréme občas zakoktali, prekvapila nás telka v zasadačke, ktorá sa znenazdajky zapla a vydala svoju znelku 🙂 Ešteže máme tú modernú dobu a vyriešil to software, s ktorým sme prešľapy šikovne vystrihali… Ale aj o tom je život a keby bol dokonalý, bola by to nuda.

Nuž… ako sa nám darilo? To si môžete vypočuť už dnes: Martin Urbaník – príbeh organizátora Štefánik Trailu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

X