jún, 2019

22jun9:00Trnavský kolotoč9:00 Športový areál AŠK Slávia TrnavaTyp podujatia:Cestný beh,Štafetový behVzdialenosť:od 0,1km do 10km,od 10,1km do 21,1km,od 21,2km do 41,2km,od 42,3km a viac (ultra)Štát:Slovenská republika

Trnavský kolotoč

Informácie o podujatí

Trnavský kolotoč je štafetový beh tímov alebo jednotlivcov. Viac ako o behu a športových výkonoch je však o pomoci tým, ktorí to potrebujú. Výťažok z akcie bude venovaný Azylovému domu Tamara. Azylový dom Tamara bol zriadený v októbri roku 2006. Záujmovým združením Rodina ako útulok a zariadenie núdzového bývania pre týrané ženy a matky s deťmi v núdzi. Zariadenie poskytuje ubytovanie na určitý čas, základné sociálne poradenstvo a ostatné služby v zmysle zákona o sociálnych službách pre klientky a ich deti, ktoré sa ocitli z rôznych dôvodov v nepriaznivej sociálnej situácii alebo krízovej situácii. Klientkami azylového domu sú ženy, ktoré sú obeťami domáceho násilia, alebo matky, ktoré z rôznych dôvodov, hlavne z dôvodu dlhodobej nepriaznivej finančnej situácie prišli o bývanie a nemajú podporu bližšej rodiny.

Čas

22. jún 2019 (Sobota), 9:00

Miesto konania

Športový areál AŠK Slávia Trnava

Informácie o trati

Trať vedie prvou dráhou vonkajšieho bežeckého okruhu v športovom areáli AŠK Slávia Trnava, ktorej dĺžka je 630m.

Štart pretekov: 22.6.2019 09:00
Koniec pretekov: 22.6.2019 21:00
Dĺžka behu: 12 hodín
Povrch: asfalt

Štartovné a registrácia

Štartovné pre jednotlivca je 30€. Registrácia bude uzatvorená v stredu 12.6.. Štartovné sa nevracia.
Registračný formulár: goo.gl/zU6SdW

Kategórie

Štafetový tím môže byť zložený z 2 až 6 bežcov. Z každého tímu môže byť na trati vždy maximálne jeden bežec. Výmena štafetového kolíka je povolená len na úseku, ktorý bude za týmto účelom riadne označený. Poradie bežcov tímu a dĺžka, po ktorej sa striedajú, nie je nijakým spôsobom regulovaná a je plne v réžii tímov – je ju však potrebné vždy nahlásiť prítomnému organizátorovi pred výmenou bežca na trati.

Je možné behať aj ako jednotlivec.

Víťazom preteku sa stáva tím a jednotlivec s najdlhšou prebehnutou vzdialenosťou, ktorá bude vypočítaná z počtu odbehaných okruhov. V prípade zhody odbehnutej vzdialenosti medzi dvoma tímami, o víťazovi rozhodne počet odbehnutých okruhov pripadajúcich na jedného pretekára tímu.

Organizátor

OZ Bernohybernohy@bernohy.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

X