máj, 2019

05may10:00Trenčianska bežecká liga 2019 - 2. kolo10:00 Kubrá – Kyselka, TrenčínTyp podujatia:Trail/Horský behVzdialenosť:od 0,1km do 10kmŠtát:Slovenská republika

Trenčianska bežecká liga

Informácie o podujatí

Trenčianska bežecká liga (TBL) je bežecké podujatie organizované od roku 2015, s cieľom propagácie behu pre športujúcu verejnosť. TBL tvorí 9 bežeckých podujatí raz mesačne od marca do novembra, vždy na inom mieste v okolí Trenčína. Lokality, ako aj dĺžky tratí sú zaujímavé a pestré, tak aby si „na svoje“ prišiel naozaj každý.

Čas

5. máj 2019 (Nedeľa), 10:00

Miesto konania

Kubrá – Kyselka, Trenčín

Informácie o trati

7,21 km (184m prevýšenie) – Z Kubranskej kyselky po asfaltovej ceste do Kubrice. Na konci Kubrice do prava a po lesnej ceste na betónovú cestu zo Soblahova. Tu zabočíme do prava a po cca 100m opäť do prava na lúku. Potom sa budú striedať úseky cez lúky a lesy, až kým nezbehneme ku kubranskému kostolu. Tu zabočíme do prava na schody a ponad záhradkársku osadu sa vrátime na Kubranskú kyselku.

Štartovné a registrácia

Štartovné: 2 EUR (štartovné sa platí priamo na mieste)
Svetielko nádeje – dobrovoľný príspevok
Prezentácia: od 09.00 h SELČ

Organizátor

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

X