máj, 2019

18may8:00Strážovská 508:00 Autobusová stanica, Trenčianske TepliceTyp podujatia:Dog trekking,Trail/Horský behVzdialenosť:od 42,3km a viac (ultra)Štát:Slovenská republika

Strážovská 50

Informácie o podujatí

Strážovská 50 je komunitný horský ultramaratón a turistický diaľkový pochod, ktorý sa koná 18. mája 2019. Podujatie s charakterom pretekov je organizované Turistickým Klubom Filozof. Jeho trasa so štartom a cieľom v kúpeľnom meste Trenčianske Teplice prechádza krásnym prostredím Strážovských vrchov.

Čas

18. máj 2019 (Sobota), 8:00

Miesto konania

Autobusová stanica, Trenčianske Teplice

Informácie o trati

Dĺžka trasy: 50 km
Celkové stúpanie: +2500 m

PRIEBEH TRASY:
Trenčianske Teplice => Pod Čvirigovcom => Nad Opatovskou dolinou => Petrovanské lúky => Sedlo Trubárka => Petrova Lehota => Veľké lúky => Uhliská => Baske => Zrázový vrch => Sedlo Trtávka => Za Židovým => Sedlo Košariská => Homôlka => Srvátkova lúka => Sedlo Palúch => Vápeč => Sedlo Palúch => Horná Poruba, Za Hôrkou => Sedlo Omšenská Baba => Kamenné vráta => Kýšky => Trenčianske Teplice => Reštaurácia R-Club (ul. Tomáša Garrigue Masaryka)

Štartovné a registrácia

Registrácia: Online registračný formulár

Počas prezentácie účastníkov pred štartom účastníci odovzdávajú účastnícky príspevok. Jeho minimálna výška je 15 EUR na osobu. Vyzbierané účastnícke príspevky budú následne použité na pokrytie nákladov spojených s podujatím.

Kategórie

Muži
Ženy
50 km so psom

Organizátor

Turistický Klub Filozofstrazovska50@gmail.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

X