máj, 2019

11may9:00Púpovský heavy half9:00 Letný Amfiteáter, ZázriváTyp podujatia:Trail/Horský behVzdialenosť:od 21,2km do 41,2kmŠtát:Slovenská republika

Púpovský heavy half

Informácie o podujatí

Tento pestrý beh je predĺžením trasy minuloročnej Jogošíkovej 15-tky o 11km okolo málo navštevovaného kopca Púpov, ktorý sa rozprestiera medzi Zázrivským a Terchovským chotárom. Trasa vás prevedie cez grúne nad obcou Zázrivá, následne vybehnete na úpätie kopca Púpov, odkiaľ sa vám naskytnú nádherné výhľady na okolité dolinky a vrcholky Malej Fatry.

Čas

11. máj 2019 (Sobota), 9:00

Miesto konania

Letný Amfiteáter, Zázrivá

Informácie o trati

26km, +/- 1200 výškových metrov, 75% trail

Trasa vás prevedie cez grúne nad obcou Zázrivá, následne vybehnete na úpätie kopca Púpov, odkiaľ sa vám naskytnú nádherné výhľady na okolité dolinky a vrcholky Malej Fatry. Potom vás trail zavedie do lesov pod Púpovom a privedie vás až na lazy nad Terchovou. Tam zbehnete pomedzi ovečky do malebnej dedinky Šípková a následne opäť hore k Jánošíkovcom – do rodiska Juraja Jánošíka. Tu sa ešte pokocháte výhľadmi na Terchovú a koniec Oravskej Magury a opäť vybehnete do divočiny, prebehnete cez niekoľko nádherných lúk s dokonalým výhľadom na Rozsutce a o chvíľu sa už napojíte na trasu Jogošíkovej 15-tky, ktorou sa priblížite Malému Rozsutcu až k pätám.

Štartovné a registrácia

Registrácia: Online registračný formulár

Štartovné do 29.3.2019: 16 EUR
Po tomto dátume bude štartovné navýšené o 5 EUR a nebude možné, dokúpiť si tričko.

Kategórie

Hlavná kategória ženy – 18 – 45rokov (vrátane)
Hlavná kategória muži – 18 – 45rokov (vrátane)
Seniorky ženy – nad 45 rokov
Seniori muži – nad 45 rokov

Organizátor

Aktivity s.r.o.+421 903 933 071, rezervacie@kolibaujogosika.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

X