máj, 2019

08may10:00Pobehaňä s chlpáčom10:00 Letný Amfiteáter, ZázriváTyp podujatia:Dog trekking,Trail/Horský behVzdialenosť:od 0,1km do 10kmŠtát:Slovenská republika

Pobehaňä s chlpáčom

Informácie o podujatí

Toho roku sa preteky 4-nohých atlétov jemne “detašujú” od pretekov pre tých 2-nohých, aby mohli byť súčasťou krásneho outdoorového festivalu Zázrivská Inverzia, kam sa tento formát tematicky veľmi hodí. Na trať 5,5-kilometrovej trasy sa chlpáči so svojimi ľudskými kamošmi postavia už v stredu 8.5.2019 o 10:00.

Čas

8. máj 2019 (Streda), 10:00

Miesto konania

Letný Amfiteáter, Zázrivá

Informácie o trati

5,5km, +/- 250 výškových metrov, 90% trail

Trasa je úplne nová, uspôsobená tak, aby psie bežecké srdco ešte viac zaplesalo Menej asfaltu a kratšia vzdialenosť si však vypýtajú trošku viac stúpania. Trasa ostáva bohatá na krásne výhľady a zbehy jarnými lúkami, to je jasné.

Štartovné a registrácia

Registrácia: Online registračný formulár

Štartovné: 6 eur do 4.5.2019, kedy na tento pretek končí online registrácia, na mieste 8 eur

Doplňujúce informácie

Vek psa minimálne 12 mesiacov.
Počas preteku nie je povolený pohyb psa na voľno (ani na krátku dobu). Pes musí byť po celú dobu preteku na dobre sediacom postroji pripútaný vôdzkou o psovoda. Na preteku nie je povolené viesť psa na obojku či s vôdzkou v ruke.
Po dobehnutí do cieľa je nutné psovi zabezpečiť dostatok vody na pitie a schladenie sa. Misky s vodou a priestor na ochladenie psa (hadica) zabezpečí usporiadateľ preteku.

Kategórie

ženy so psom bez rozdielu veku
muži so psom bez rozdielu veku

Organizátor

Aktivity s.r.o.+421 903 933 071, rezervacie@kolibaujogosika.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

X