jún, 2019

15jun10:00LOBAD RACE10:00 Kaštieľ Château BélaTyp podujatia:Prekážkový behVzdialenosť:od 0,1km do 10kmŠtát:Slovenská republika

LOBAD RACE

Informácie o podujatí

Pripravili sme pre teba LOBAD RACE, príležitosť zmerať si svoje sily v dedinskom prostredí presne tak, ako si ho pamätáš z detstva. Trať má síce len 5 km, no nebude to prechádzka ružovou záhradou.
Štartuješ v malebnom prostredí kaštieľa, to všetko sa však zmení. Keď pobežíš, nebudú ti po ceste len vtáčiky do uška štebotať!!! Smiech ťa razom prejde, keď ti sedliak vrece na plece hodí, keď vlezieš do tmavej nory.
Ak to celé zvládneš, v cieli si už len vydýchneš, slamu z topánok povyťahuješ a my dúfame, že skonštatuješ: Krajšie sa horúce leto 2019 ani nemohlo začať.

Čas

15. jún 2019 (Sobota), 10:00

Miesto konania

Kaštieľ Château Béla

Informácie o trati

Pripravili sme pre teba príležitosť zmerať si svoje sily v dedinskom prostredí presne tak, ako si ho pamätáš z detstva. Trať má síce len 5 km, no nebude to prechádzka ružovou záhradou.

Prekážková aréna pozostáva z pätnástich umelo vytvorených bariér, ktoré je potrebné zdolať skokom, plazením, lezením a brodením. Slama bola celkom zábavná, takže sa s ňou stretnete určite aj tento rok.

Štartovné a registrácia

Súťažiaci musí byť zaregistrovaný a musí mať zaplatené štartovné, a to prostredníctvom registračného linku: http://www.casomierapt.sk/udalost.php?id=456
Štartovné pri registrácii v termíne do 30. apríla 2019 – 8 eur (jednotlivci), 5 eur (člen tímu).
Štartovné pri reg. na mieste preteku 15. júna 2019 – 10 eur (jednotlivci), 8 eur (člen tímu).

Kategórie

Najlepší dosiahnutý čas v kategórii MUŽI
Najlepší dosiahnutý čas v kategórii ŽENY
Najlepší dosiahnutý čas v kategórii TÍM

Tím je zložený minimálne z 3 súťažiacich.
Na veľkosti tímu nezáleží, hodnotený bude priemerovaný čas všetkých členov tímu (súčet všetkých výsledných časov členov tímu v cieli / počet členov tímu).
Tímy môžu byť zmiešané, nezáleží na pohlaví, ani na veku súťažiacich.

Organizátor

o.z. LOBAD+421 905 388 194, racelobad@gmail.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

X