Zuzana Matúšová je výborná bežkyňa z tábora ultra trailu a jej výborné výkony ju priviedli až k členstvu v tíme Slovak Ultra Trail. Súťažne sa ultra trailu venuje počas posledných štyroch sezón, ale už jej vstup na scénu bol skutočne impresívny. V roku 2021 vyhrala 50 kilometrový Rýchlik Zoška Bratislava a o týždeň na to triumfovala aj na poslednom ročníku podujatia Poniatrianska stovka. Solídne výsledky na nováčika v prvých dvoch ultra pretekoch kde sa ukázala, čo poviete?

So Zuzkou sme sa stretli v príjemnom prostredí RM Sport Resortu a strávili sme tu niečo viac ako hodinku v príjemnom rozhovore. Rozobrali sme jej aktívnu plaveckú minulosť, ale aj súčasnú trénerskú aktivitu spojenú s plávaním. Dostali sme sa k bežeckým začiatkom po materskej dovolenke a pozreli sme sa na tréningy a pretekárske počiny. Všetky tieto aktivity majú v konečnom dôsledku jeden silný spoločný menovateľ, ktorý Zuzke napomáha nielen v športe ale aj v živote. Je to jej silná hlava ako sama hovorí a tá jej dodáva naozaj silnú dávku motivácie pre aktivity, ktorým sa venuje.

Ak máte chuť vypočuť si podcast plný pozitívnej energie a motivácie, tu ste na tom správnom mieste. Možno aj touto cestou nájdete či len drobne doplníte chýbajúce dieliky do vášho puzzle bežeckej prípravy. Alebo aj do osobného života. Prajeme príjemné počúvanie.

Zdroj inšpirácie: Instagram Zuzana Matúšová

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

X