Záver roka v našom podcaste bude spomienkový, trochu symbolizujúci zvláštny priebeh roku 2020. Korona vírus skrížil plány organizátorom a bežcom, jeho vplyv stále neutícha. A tak sa mnohí bežci pustili do realizácie vlastných projektov, FKT pokusov či iných dobrodružstiev. My sme si pre Vás vybrali príbeh Sone, Petra a Andreja. V tejto epizóde si predstavíme jeden z ich projektov – Rudná magistrála.

Trojicu sme v úvode trochu vyspovedali ako im prebehol rok 2020. Vo všeobecnosti však možno konštatovať, že celá situácia v tomto roku u nich umocnila prechod ku vlastnej ceste, takpovediac ceste dobrodruhov chrúmajúcich množstvo kilometrov mimo štarové pole pretekov.

Pre hlbšie rozprávanie sme si vybrali Rudnú magistrálu, na ktorú sa spoločne vybrali ešte v máji. Prešli sme si snáď všetko, čo je spojené s prípravou, organizáciou, oblečením, vybavením, jedlom či motiváciou k prechodu. Ak teda vo váš niekde drieme sen pustiť sa do niečoho podobného po svojom, tento podcast môže byť pre Vás motiváciou aj vodítkom, na čo myslieť alebo čomu sa prípadne vyvarovať.

Nech vás teda kroky bezpečne vedú k vytúženému cieľu, tak ako našich hostí. Či to bude Rudná magistrála, alebo iný kút našej planéty, nebojte sa realizovať svoje sny.

Ako sa bežci turistami na Rudnej magistrále stali – Blog
Soňa, Andrej a Peter prešli vyľudnenou Rudnou magistrálou za štyri dni. Alebo „Ako ultrabežci kráčali“ – Blog

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

X