Andrea a Janko sú známi verejnosti aj ako Jogošíci. Miloš ich navštívil v ich drevenici – Kolibe u Jogošíka v Zázrivej, tentokrát bez Michala, aby sa porozprávali o ich životnej ceste. O ceste, ktorú Janko na záver výstižne pomenoval ako ich cestu k životu.

Toto rozprávanie má naozaj svoju hĺbku. Nie je jednoznačne naviazaný k behu, joge, podnikaní, úspechu či nezdaroch. Je to príbeh dvoch nesmierne inšpiratívnych ľudí, ktorí sa na veci vrhajú tak nejako rovno po hlave. Sprevádza ich vzájomná láska a rešpekt, a súčasťou príbehu sa v čase stávajú hory, drevenica, beh, ajurvéda, joga či komunita ľudí, zdieľajúcich príbuzné hodnoty.

Ako sa dostali Jogošíci tam, kde teraz sú, ako fungujú, kde behajú, alebo i to, aký je ich bežný deň a mnoho ďalšieho nájdete v tejto epizóde. Upozornenie, je vyrelaxovaná a prudko inšpiratívna! A ak ich chcete navštíviť na niektorom z ich pobytov, alebo prísť ako dobrovoľník, tu ich nájdete vo svete virtuálnom:

Koliba u Jogošíka – web
Koliba u Jogošíka – Instagram
Koliba u Jogošíka – Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

X