Táto epizóda je trochu netradičná. Oslovili sme totiž viacero hostí a tých sme vyspovedali prostredníctvom telefonického spojenia. Vyspovedali sme pre Vás ôsmich respondentov, ktorí organizujú behy na Slovensku. Priestor sme dali organizátorom najväčších cestných behov a neobišli sme samozrejme ani ultratrailovú scénu.

Organizátorom sme položili dve otázky. Pýtali sme sa na zhodnotenie roka 2019 a v druhej otázke na novinky, ktoré chystajú pre bežcov v roku 2020.

Za cestné behy sme sa otázky spýtali organizátorov Bratislavského maratónu, Maratónu mieru v Košiciach, Banskobystrického maratónu a Rajeckého maratónu. Samozrejme, každý z nich organizuje aj ďalšie podujatia a tie vo svojich odpovediach nezabudli spomenúť.

Zo sveta ultratrailu sme oslovili Ľubku Fenclovú a Rada Haracha zo Slovak Ultra Trail, Martina Urbaníka za Stefanik Trail, Slava Gleska s jeho ponukou a Bela Spišáka za Východniarsku stovku.

Veríme, že sa organizátorom všetko v roku 2020 vydarí, aby ste vy bežci našli na ich podujatiach čo hľadáte a popasovali sa so svojimi výzvami.

Comments (2)
  1. ad1 velka vdaka chalani za tento úžasný podcast. Robíte to neskutočne dobre, super sa počúvate, kvalitný obsah.

    ad2 Je pekné, že sa ogranizátori pochválili, čo chystajú na tento 2020 rok,
    ale čo z toho, keď sa už na takmer nič nedá prihlásiť…

    • Dakujeme! Ale snad to nebude take zle s tymi pretekmi, aj v tych, ktore sme uviedli v podcaste urcite este miesta budu, MMM este registraciu ani neotvoril. Urcite zaujimave behy najdes a nech ti to dobre beha!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

X