Martin Horniak opäť zavítal ku nám do HubHubu. Jeho epizóda zo začiatku roku 2019 o silovom tréningu pre bežcov vedie rebríček počúvanosti v rámci nášho podcastu. Už v januári po nahrávaní sme sa bavili o tom, že by sme mohli urobiť aj epizódu o doplnkoch výživy. Aj v tejto oblasti je totiž Martin viac než povolaným na diskusiu.

Proteíny, aminokyseliny, sacharidy, stimulanty, kĺbová výživa, vitamíny, minerály… a mnohé ďalšie. Ako sa vyznať v širokej ponuke produktov, ako si vybrať ten správny, ako rozoznať ten dobrý od toho zlého, kedy a ako tieto doplnky užívať? To sú len niektoré z otázok, ktoré sme si s Martinom v podcaste prešli.

Martin nás zorientoval postupne v doplnkom a ich význame. Skupina po skupine, prehľadne a so zaujímavými náhľadmi človeka, ktorý sa problematike venuje dlhé roky. Samozrejme, v tejto téme by sa dalo natočiť hravo aj 10 hodín podcastu, ale v tejto dvojhodinovke sme sa snažili pokryť to najdôležitejšie pre Vašu orientáciu v spleti ponuky na trhu, v obchodoch či fitness centrách.

Nech sa páči, namiešajte si svoj proteínový šejk, založte slúchadlá a snáď Vám rozšírime spektrum vedomostí a nasmerujeme Vás za vašim cieľom.

www.bodyworld.sk – Internetový obchod s výživovými doplnkami pre športovcov
Martin Horniak – Instagram
Martin Horniak – Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

X