V predošlej epizóde sme sa venovali téme ITRA, teda International Trail Running Association. Dnes prinášame rozhovor s aktuálnou jednotkou ITRA performance indexu medzi slovenskými bežcami. Do HubHub za nami zavítal špičkový ultra trailový bežec, Martin Halász.

Martin sa k behu dostal po predchádzajúcej športovej anabáze hokejistu a floorbalistu. V rodine to k ultra behu nebolo ďaleko, Martinov brat Laco behával ultra behy už skôr a na túto cestu necestu zviedol i Martina.

Martin Halász má v roku 2019 naozaj úspešnú sezónu, plnú vynikajúcich výsledkov. V podcaste môžete ochutnať dojmy a zážitky z niektorých pretekov. Lavaredo, TranGranCanaria, CCC či Malofatranská stovka. To sú len niektoré z nich. Porozprávali sme sa aj o Martinovej príprave. Doteraz ako samotréner, odteraz už aj s novým trénerom zo zahraničia. Ozaj, vedeli ste, že Martin Vás tiež eventuálne môže trénovať?

Pokúsili sme sa vypáčiť z Martina aj jeho plány na bežeckú sezónu roku 2020, niečo málo prezradil. My mu samozrejme budeme priať len to najlepšie a plný batoh výsledkov „na bedni“.

Martinov web a mailovka coaching@martinhalasz.sk.
Instagram profil
Facebook profil

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

X