Akokoľvek to znie ako otrepané klišé, ale v tomto podcaste do bodky platí staré známe: „Kde je vôľa, tam je cesta“. Tatiana Šúrová je príkladom toho, že ak si nastavíte svoj cieľ a priority, prekonáte akékoľvek prekážky. Pre tromi rokmi jej rozbehnutý bežecký sen prerušila vážna nehoda. Táňa prekonala ako chodec zrážku s autom, komplikované zlomeniny. Dodnes v tele nosí skrutky a klin.

Ani tento nepríjemný zážitok jej však nezabránil v tom, aby ďalej snívala svoj bežecký sen. Od pár kilometrov v račianskych vinohradoch, cez polmaratón, maratón až po 145 kilometrov dlhý Stefanik Trail, ktorý Táňa absolvovala tri roky po nehode.

V tejto epizóde podcastu sme sa porozprávali o mnohých veciach. O jej ceste ku Stefanik Trailu, tréningu, o samotnom priebehu 145 kilometrov trate ultra trailu. Za tým všetkým však vyčnieva Tánina nezlomná vôľa a neutíchajúci prameň pozitívnej energie, ktorá priam z nášho rozhovoru srší. Ak teda hľadáte motiváciu, ako sa popasovať s Vašimi prekážkami či pochybami, ste na tej správnej adrese.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

X