Na tento rozhovor sme sa veľmi tešili. Na druhej strane, úprimne, aj sa nám triasli kolená. Miloš Škorpil je v bežeckom svete pojem sám o sebe, a aj príbeh jeho manželky Dany je nesmierne silný. S oboma je na webe či v rádiách rozhovorov neúrekom. Ako to uchopiť, aby sme nemlátili tú istú slamu po stý krát?

Ešte pred rozhovorom sme si spoločne uvedomili, že takto do éteru spoločne Miloš a Dana Škorpilovci budú spoločne hovoriť pravdepodobne po prvý krát. To nás povzbudilo, lebo ak to nedovrzáme, bude to super. Nehodlali sme totiž ani náhodou ťahať rozhovor smerom ku nejakej bežeckej príručke. Či sme to dovrzali alebo nie, necháme nakoniec na Vás priatelia. 🙂

Pravdaže, v úvode sme sa nevyhli krátkemu priblíženiu oboch príbehov, ktoré mnohí poznáte. Ale potom sme sa zamerali na to, ako sa tieto dva zdanlivo rôzne príbehy prekrižujú, dopĺňajú a spoločne formujú. V jeden silný príbeh dvoch nesmierne pozitívnych ľudí so silným vzťahom k tomu čo robia, v čom vidia zmysel svojho života.

Nás teší, že počas rozhovoru sme sa v priateľskej atmosfére dozvedeli aspoň pre nás veľa zaujímavých myšlienok. Nakoniec z roztrasených kolien vznikol rozhovor vo štvorici, počas ktorého sme sa veľa krát úprimne a z chuti zasmiali. Takže, ak aj máte náhodou predsudok, čo sa ešte nové môžete dozvedieť, dajte tomu šancu. Tento podcast priam srší pozitívnou energiou.

Odkazy na zdroje spomenuté v podcaste:

Bežecká škola Miloša Škorpila

Miloš Škorpil – Instagram profil

Dana Škorpilová – Instagram profil

Miloš Škorpil – Facebook profil

Dana Škorpilová – Facebook profil

Bez frází, Miloš Škorpil – Trenér tragédů

Všemi smysly – Blog Dany Škorpilovej

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

X