Peter Mozsnyák je bývalý aktívny atlét, dnes stále aktívny bežec, no najmä majiteľ bežeckého obchodu RunningPro. Koho iného, ako človeka s praktickou skúsenosťou na oboch frontoch sa pýtať, kam by bežec mal investovať? Toto sme sa snažili spoločne rozkľúčovať v našom podcaste.

Ako si asi dokážete predstaviť, pre bežca sú kľúčové nohy. Stojíme na nich neustále a akýkoľvek problém, hoc aj malý nás môže obmedziť, no i prerásť do problému veľkého. Nohám treba venovať pozornosť a preto najväčšiu porciu podcastu zaberá diskusia o bežeckých teniskách a ponožkách.

Čo je to supinácia, pronácia alebo drop? Všetko sa dozviete, tak povediac po lopate. Okrem toho sme samozrejme nezabudli na ďalšie aspekty bežeckého vybavenia, dozviete sa niečo aj o oblečení a jeho vrstvení. Dostali sme sa aj ku bežeckým paličkám či čelovkám. Je toho mnoho, ale ak by Vám náhodou niečo chýbalo, zdvihnite ruku a dajte nám vedieť.

Veríme, že ak už zohrievate doma platobnú kartu na jarné bežecké nákupy, náš rozhovor s Petrom Mozsnyákom bude pre Vás hodnotným návodom.

www.runningpro.sk
https://www.facebook.com/runningpro.sk
https://www.instagram.com/runningpro.sk_official

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

X